Зовнішнє утеплення квартир в Львові

Доволі часто для утеплення квартир багатоквартирних будинків в Львові люди звертаються за допомогою до промислових альпіністів. Утеплення стін альпіністами (верхолазами) - спеціальна технологія утеплення фасадів, при який не використовуються риштування. Роботи з утеплення виконуються з мотузок. Фахівці-висотники з утеплення стін швидко і за технологією виконують різні висотні роботи практично на будь-якій висоті і навіть в самих важкодоступних місцях, де використання додаткової спецтехніки неприйнятно або практично неможливо.

Зовнішнє утеплення квартири Львів

Ми пропонуємо Вам послуги наших фахівців з виконання висотних робіт по утепленню фасадів будинків пінопластом методом промислового альпінізму в Львові. Така технологія утеплення квартир проста і дешева. Утеплення стін пінопластом альпіністами - недорога і ефективна технологія.  Переваги утеплення квартир наступні: захист від промерзання і промокання, зменшення тепловтрат і звукоізоляція квартири. Можна замовити утеплення стін як усього будинку, так і окремої квартири. За бажанням замовника роботи з утеплення квартири будуть виконуватися матеріалами різної якості. При необхідності герметизації міжпанельних швів майстра-альпіністи проведуть реконструкцію застарілих швів, виконають повну реставрацію фасаду будівлі.

Вибравши нас Ви отримаєте гарантію надійності та професіоналізму на 100%. Застосування сучасних систем утеплення дозволяє ефективно утеплити практично будь-яку квартиру в Львові. Високоякісна теплоізоляція із застосуванням пінопласту є надійним захистом від впливу різних опадів і перепадів температур. Роботи з утеплення стін верхолазами виробляють наші кваліфіковані, грамотні і компетентні фахівці. Дотримання технології утеплення при монтажі системи утеплення, компетентність майстрів і сумлінне ставлення до виконання робіт гарантують довговічність і надійність вашого утеплення.