Утеплення будинків і котеджів в Львові

Набридло жити в холодній хаті?

Зовнішнє утеплення стін пінопластом в Львові раз і назавжди вирішити вашу проблему!

Що таке сирий будинок? Це життя в постійному дискомфорті. Немає більш жахливого видовища, ніж відсирілі кути, грибок і пліснява на стінах. Холодний будинок - це постійні ремонти, включені обігрівачі та надзвичайні рахунки за опалення. Можна і далі жити в очікуванні змін, а можна вже вжити заходів і змінити своє життя на краще. І в цьому вам допоможемо ми.

Утеплення фасаду будинку Львів

Через стіни будинок втрачає до 40% тепла. Утеплення стін будинку зупинить цей процес!

Все більшої популярності набуває утеплення будинку в Львові, а разом з ним ми отримуємо все більше подяк від задоволених клієнтів.

При утепленні фасаду будинку використовують технологію облаштування «легкого мокрого» фасаду, він складається з поетапного нанесення трьох шарів:

  • теплоізоляція - зазвичай використовують мінераловатні плити або пінополістирол;
  • захист (армуючий шар) - армована фасадна сітка кріпиться на спеціальний клейовий розчин, який підбирають в залежності від обраного типу теплоізоляційного матеріалу. Шпаклівка і грунтовка завершує захисний шар і є основою для останнього фінішного шару;
  • декоративна (обробна) штукатурка або фасадна фарба - оберігає від впливу атмосферних опадів і надає будинку закінчений естетично привабливий вигляд.

Правильне утеплення фасадів захистить будинок від перепадів температур і надходження зайвої вологи в стіни. Такі заходи не тільки зменшать опалювальні витрати, але і збільшать терміни експлуатації будівлі. Ми пропонуємо тільки якісний матеріал, який відповідає всім екологічним, технічним та економічним критеріям. Завдяки цьому утеплення буде стояти не один десяток років.