Послуги по обрізці дерев альпіністами в Львові

Для освіти гарної форми крони видаляється частина гілок, дуже близько розташованих один до одного, що заважають правильному розвитку і росту.
Крім того, недостатнє проникнення сонячного світла через занадто густе листя уповільнює процес фотосинтезу, що погано позначається на самих деревах і на стан навколишнього середовища.

Окремий вид робіт в Арбористиці - санітарна обрізка - присвячений конкретно обрізку сухих або гнилих гілок дерева. З одного боку, вони становлять загрозу дереву (захворювання може поширитися на здорові його частини), з іншого - сильний вітер або рясні опади можуть призвести до несподіваного падіння сухого сука, і той завдасть непоправної шкоди майну або здоров'ю людини.

Альпіністи не тільки якісно видалять небажані гілки, але і, здійснивши спіл сучків, оброблять дерево захисною речовиною, щоб воно швидше відновився після процедури. Також Арбористика пропонує послуги з видалення частини гілок для формування красивої крони, Топпінг (вид санітарної обробки, здійснюваний на верхівці дерева), кейблінгу або брейсінгу (підтримка стовбура або гілок від несанкціонованого падіння).

Скільки коштує спиляти чи обрізати дерево в Львові?

Розцінки на обрізку дерев на висоті

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ ОД. ВИМІРЮВАННЯ ЦІНА ПРИМІТКА
Видалення аварійних дерев догов. від 1500 грн.
Видалення частинами з завішування догов від 1500 грн.
Кронування догов від 1500 грн.
Порізка на дрова догов від 500 грн.

Альпіністи швидко і недорого видалять непотрібні частини дерева, а витрати на оплату їх послуг будуть для Вас куди нижче, ніж може спричинити безвідповідальне ставлення до рослини або невдала спроба обробити його без кваліфікованої допомоги. Як правило, ціни таких послуг визначаються для кожного клієнта індивідуально: тут враховується конфігурація крони, діаметр стовбура, розташування дерев щодо один одного, близькість їх до будівель або лініях електропередач і багато інших чинників.

Також за окрему плату альпіністи можуть розпиляти обрізані сучки на дрібні фрагменти і вивезти з Вашої ділянки. Зверніть увагу, що даний вид робіт відноситься до особливо небезпечних видів діяльності, так що довіряйте тільки альпіністам-професіоналам.

Ми підходимо до миття вікон з усією відповідальністю, застосовуючи при цьому новітнє страхувальне обладнання, а також виконуючи послуги промислового альпінізму максимально якісно і в максимально стислі терміни.